Fatura Basımı

Fatura basımında yeni tüzüğe göre bir takım değişiklikler oldu. Buna göre Limited, Anonim ve Komandit şirketleri fatura basımı yaptıracağı zaman şirketin web sitesi, imza sirküleri, tahakkuk fişi, şirketin sermayesi (mersis) numarasını anlaşmalı matbaaya sunmaları gerekmektedir. Şahıs firmaları için bir değişiklik yoktur yine eski sistem fatura basımı yapılmaktadır. Zirve Ofset’te yapılan işler; fatura basımı, fatura basımı fiyatlandırması, irsaliye basımı, irsaliyeli fatura basımı, taşıma irsaliyesi basımı, tahsilat makbuzu basımı, gider pusulası basımı, dernek makbuzları, A4 faturalar, A5 faturalar, sürekli form faturalar basılır.

tuketiciye-saygi-odulu-zirve

Sizin İçin Gece Gündüz Çalışıyoruz  2 Günde İş Teslimi (Grafik Tasarımı Onaylanan İşlerde)

Fiyat listesi

Sormak istediğiniz tüm sorular için  bizleri arayabilirsiniz : 0212 212  37 63 – 0544 212 37 63 info@zirveofset.com

Otokopili Hizmet Faturası, İrsaliyeli Fatura, Gider Pusulası  veya 1. hamur 80 gr kağıt lazer ve  mürekkep püskürtmeli yazıcılar için uygun.

Not:  Lazer yazıcılar için faturada her sayfaya ayrı ayrı  basım yapmanız gerekir. Tüm sayfalar beyaz kağıttır ve isteğe göre alt sayfalar komple renklendirilir.

Fatura Basımı Siparişi Esnasında İstenecek Belgeler

  • Vergi Levhası Fotokopisi
  • İmza Sirküleri Fotokopisi
  • İmzaya Yetkili Kişinin Kimlik Fotokopisi
  • Son aya ait K.D.V. Beyanname Tahakkuk Fotokopisi
  • Yeni açılışlarda Yoklama Tutanağı Fotokopisi

Önemli :  Fatura basımı yasalar gereği sadece İstanbul firmalarına basımı mümkündür.

TAHSİLAT / MAKUBUZU / GİDER PUSULASI / ADİSYON / İRSALİYE  FATURA

Fatura, İrsaliyeli Fatura, Form, Makbuz Çeşitleri

Fatura, İrsaliye ; şirketlerin kurumsal ihtiyaçları için tasarlanır. Yapılan işlerinizi resmi olarak belgelendirmek için kullanılan fatura, irsaliye, makbuz’lar fatura kullanım amacı ve türüne göre tasarım ve ebat olarak farklı olabilmektedir. Hizmet Faturası, İrsaliyeli Fatura, Gider Pusulası A4 – A5, İki renk, otokopili, numaratörlü, 1 asıl ve 2 kopya fastura basım fiyatları irsaliye basım fiyatları irsaliyeli fatura fiyatları fatura basımı,fatura basan matbaalar,irsaliye fatura basımı,irsaliye fatura basımı,fatura basan matbaalar

Makbuzlar

Tahsilat Makbuzu, Tediye Fişi, Serbest Meslek Makbuzu vb. A4 / A5, Tek renk, otokopili, numaratörlü, 1 asıl ve 1 kopya Fatura, irsaliye, makbuz, form hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için bize ulaşın

DAHA ÖNCE YAPMIŞ OLDUĞUMUZ FATURA BASIMI,İRSALİYE BASIM,TAHSİLAT MAKBUZU VE V.B. BAZI ÖRNEKLER

fatura basımı

fatura basımı 
15